07.06.1935 : Kõikides keskkoolides ja gümnaasiumides lõppes õppetöö. Samal päeval lõppesid ka...
19350607_art_12371 (Allikas: Lõuna-Eesti, nr. 64, lk 3, 07.06.1935)
Kõikides keskkoolides ja gümnaasiumides lõppes õppetöö. Samal päeval lõppesid ka poolteist nädalat kestnud riigikaitse õppused.
Õppuste lõpp-paraad toimus garnisoni spordiplatsil ja seda juhatas kpt Soobik. Paraadi võttis vastu ringkonna ülem kol F. Pinka, kes pöördus lühikese kõnega osavõtnud noorte poole. Noori tervitasid maavalitsuse esimees J. Saul, linnapea Th: Willa ja dir Raudsepp. Paraadilt suunduti kaitsemaleva saali, kus naiskodukaitse ja kodutütred olid korraldanud teelaua. Lõpuks kõneles koolinõunik Uniwer.
Selle puhul korraldati Valga ühisgümnaasiumis aktus algusega kell 11.