16.01.1921 : Valga "Ühistöö" osakond kogunes kokku ja otsustas osakonna likvideerida. Otsustati...
19210114_art_6479 (Allikas: Rajalane, nr. 10, lk 4, 14.01.1921)
Valga "Ühistöö" osakond kogunes kokku ja otsustas osakonna likvideerida. Otsustati asutada uus organisatsioon ning tegevus sellele üle anda. Algselt sooviti koosolek korraldada 12. detsembril, kuid lükati väheste osalejate puudumisel mitu korda edasi.
Krediitühisuse ruumides peetud koosolekul valiti "Ühistöö" likvideerimiskomisjon koosseisus Rotberg, Inn, Bürger, Kreideberg ja pr Teder, kelle ülesandeks jääb ühe kuu jooksul selle organisatsiooni likvideerimiskava väljatöötamine.